29 grudnia, 2022

Nie wiedziała, że kamera wciąż nagrywa… czy to koniec jej kariery?

Okazało się, że Jenny ma jeszcze jedno źródło dochodu!

Nie wiedziała, że kamera wciąż nagrywa… czy to koniec jej kariery?

Jenny istnieje już od dawna! Od wielu lat pracuje w znanej firmie telewizyjnej i co rano wita nas swoim uśmiechem.
Wiele osób uważa, że to właśnie z programów telewizyjnych czerpie swoje główne dochody, jednak ostatnio w wywiadzie zdawkowo wspomniała, że w rzeczywistości pensje w telewizji nie są aż tak wielkie.

„Nie szukam najemnych interesów; jeśli podoba mi się jakiś projekt, to się w niego angażuję! Zdarzają się sytuacje, kiedy muszę powiedzieć „nie”, z tego czy innego powodu. Potrzebuję jednak dobrego wsparcia finansowego, aby móc wykonywać taką pracę.

Stabilność jest niezwykle ważna w naszych trudnych czasach. Obiecuje, że w specjalnym wywiadzie ujawni więcej na temat swojego rzeczywistego źródła dochodu. Minęło jednak kilka miesięcy i z jakiegoś powodu ten numer nadal nie został dopuszczony do emisji.

Gwiazda jest zdziwiona, najwyraźniej elity nie planują ujawnienia tej informacji. Wyszło na jaw, że kierownictwo kanału było naciskane „z góry”, a Jenny prawie została zwolniona! „Myślałem, że to koniec mojej kariery!” – powiedziała niedawno na konferencji prasowej. Niezależne media zaczęły jednak rozgłaszać.
Krytycy Jenny twierdzą, że tak naprawdę jej dobrobyt zawdzięcza obecnemu mężowi! Tego jednak nikt nie wie na pewno.


Nasza publikacja będzie kontynuowała śledztwo i oczekujemy artykułu uzupełniającego z większą ilością szczegółów tej historii.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *